close

01 /00

O NAS

Profesjonalna opieka na najwyższym poziomie

Gabinet Podologiczny to miejsce na mapie miasta Ząbek ok. Warszawy, w którym możesz bez wahania oddać stopy w ręce doświadczonych specjalistów.

Powstało w odpowiedzi na potrzeby klientów, poszukujących gabinetu zajmującego się problemami stóp w sposób całkowicie kompleksowy. Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną opiekę na najwyższym poziomie.

Świadczymy usługi podologiczne oraz kosmetyczne.

Nasi klienci mogą poczuć się tu komfortowo mając zagwarantowaną przyjemną atmosferę, dyskrecję, profesjonalizm i miłą obsługę.

Sterylność

W szczególny sposób dbamy o higienę. Wykonanie każdego zabiegu przebiega w odpowiedniej przestrzeni, temperaturze oraz przy użyciu sterylnych narzędzi. Gwarantujemy zdrowie oraz bezpieczeństwo.

Profesjonalizm

Od lat specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu stóp. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, materiałach i produktach co pozwala nam bardzo szybko uzyskać zamierzone rezultaty lecznicze.

Miła atmosfera

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w Gabinecie była przyjemnym doświadczeniem. Nasz personel jest zawsze pomocny, uśmiechnięty i zwraca szczególną uwagę na potrzeby oraz samopoczucie pacjenta.

W oparciu o głęboką wiedzę i duże doświadczenie; w sterylnych warunkach; za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz najwyższej jakości sprzętu; przy użyciu wyselekcjonowanych preparatów i kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji i ochrony stóp

ILONA MAZUR

Specjalista podolog

Kosmetolog, mgr towaroznawstwa ze specjalizacją manager produktów kosmetycznych, założycielka i właścicielka Gabinetu Podologicznego w Ząbkach.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Stopami zajmuje się zawodowo, z zamiłowania i z pasji.

Szkoleniowiec chętnie dzielący się wiedzą na tematy dotyczące profesjonalnej pielęgnacji stóp. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kongresach, konferencjach, targach i szkoleniach.

AGATA MURKOCIŃSKA

Specjalista podolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Warszawie o kierunku podologia ortopedyczna oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Z zawodu socjolog, z zamiłowania i pasji podolog.

Specjalizuje się w prowadzeniu terapii brodawek wirusowych, nadmiernych zrogowaceń oraz wrastających paznokci.

W zawodzie Podologa z zamiłowaniem pracuje od 2019 roku. Stale uczestniczy w kursach, szkoleniach i webinarach, pogłębiając swoją wiedzę podologiczną.

Jej motto życiowe brzmi „Nie ma rzeczy niemożliwych”

VOUCHERY PODARUNKOWE

Inspiracja na idealny prezent

Chcesz wzbudzić uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby…? Szukasz inspiracji na idealny prezent? My go mamy – VOUCHER PODARUNKOWY.

ZAMÓW
x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.