close

01 /00

ILONA MAZUR

Kosmetolog, mgr towaroznawstwa ze specjalizacją manager produktów kosmetycznych, założycielka i właścicielka Gabinetu Podologicznego w Ząbkach.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Stopami zajmuje się zawodowo, z zamiłowania i z pasji.

Szkoleniowiec chętnie dzielący się wiedzą na tematy dotyczące profesjonalnej pielęgnacji stóp. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kongresach, konferencjach, targach i szkoleniach.

AGATA MURKOCIŃSKA

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Warszawie o kierunku podologia ortopedyczna oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Z zawodu socjolog, z zamiłowania i pasji podolog.

Specjalizuje się w prowadzeniu terapii brodawek wirusowych, nadmiernych zrogowaceń oraz wrastających paznokci.

W zawodzie Podologa z zamiłowaniem pracuje od 2019 roku. Stale uczestniczy w kursach, szkoleniach i webinarach, pogłębiając swoją wiedzę podologiczną.

Jej motto życiowe brzmi „Nie ma rzeczy niemożliwych”

DARIA BILSKA

Technik usług kosmetycznych. Uczennica policealnej szkoły Służb Medycznych na kierunku podolog w Warszawie.

Stopami zajmuje się z zamiłowania i pasji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, holistycznie z dużą dozą cierpliwości i delikatności. W swojej pracy lubi szerzyć świadomość pielęgnacji stóp, stawia na relaks i odprężenie, jest wielką zwolenniczką stymulowania receptorów poprzez wykonywanie refleksoterapii stóp. 

Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc na konferencjach, targach i kongresach.

O NAS

Profesjonalna opieka na najwyższym poziomie

Gabinet Podologiczny to miejsce na mapie miasta Ząbek ok. Warszawy, w którym możesz bez wahania oddać stopy w ręce doświadczonych specjalistów.

Powstało w odpowiedzi na potrzeby klientów, poszukujących gabinetu zajmującego się problemami stóp w sposób całkowicie kompleksowy. Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną opiekę na najwyższym poziomie.

Świadczymy usługi podologiczne oraz kosmetyczne.

Nasi klienci mogą poczuć się tu komfortowo mając zagwarantowaną przyjemną atmosferę, dyskrecję, profesjonalizm i miłą obsługę.

Sterylność

W szczególny sposób dbamy o higienę. Wykonanie każdego zabiegu przebiega w odpowiedniej przestrzeni, temperaturze oraz przy użyciu sterylnych narzędzi. Gwarantujemy zdrowie oraz bezpieczeństwo.

Profesjonalizm

Od lat specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu stóp. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, materiałach i produktach co pozwala nam bardzo szybko uzyskać zamierzone rezultaty lecznicze.

Miła atmosfera

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w Gabinecie była przyjemnym doświadczeniem. Nasz personel jest zawsze pomocny, uśmiechnięty i zwraca szczególną uwagę na potrzeby oraz samopoczucie pacjenta.

W oparciu o głęboką wiedzę i duże doświadczenie; w sterylnych warunkach; za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz najwyższej jakości sprzętu; przy użyciu wyselekcjonowanych preparatów i kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji i ochrony stóp

VOUCHERY PODARUNKOWE

Inspiracja na idealny prezent

Chcesz wzbudzić uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby…? Szukasz inspiracji na idealny prezent? My go mamy – VOUCHER PODARUNKOWY.

ZAMÓW
x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.