close

01 /00

O NAS

Profesjonalna opieka na najwyższym poziomie

Gabinet Podologiczny to miejsce na mapie miasta Ząbek ok. Warszawy, w którym możesz bez wahania oddać stopy w ręce doświadczonych specjalistów.

Powstało w odpowiedzi na potrzeby klientów, poszukujących gabinetu zajmującego się problemami stóp w sposób całkowicie kompleksowy. Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną opiekę na najwyższym poziomie.

Świadczymy usługi podologiczne oraz kosmetyczne.

Nasi klienci mogą poczuć się tu komfortowo mając zagwarantowaną przyjemną atmosferę, dyskrecję, profesjonalizm i miłą obsługę.

Sterylność

W szczególny sposób dbamy o higienę. Wykonanie każdego zabiegu przebiega w odpowiedniej przestrzeni, temperaturze oraz przy użyciu sterylnych narzędzi. Gwarantujemy zdrowie oraz bezpieczeństwo.

Profesjonalizm

Od lat specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu stóp. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, materiałach i produktach co pozwala nam bardzo szybko uzyskać zamierzone rezultaty lecznicze.

Miła atmosfera

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w Gabinecie była przyjemnym doświadczeniem. Nasz personel jest zawsze pomocny, uśmiechnięty i zwraca szczególną uwagę na potrzeby oraz samopoczucie pacjenta.

W oparciu o głęboką wiedzę i duże doświadczenie; w sterylnych warunkach; za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz najwyższej jakości sprzętu; przy użyciu wyselekcjonowanych preparatów i kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji i ochrony stóp

ILONA MAZUR

Specjalista podolog

Kosmetolog, mgr towaroznawstwa ze specjalizacją manager produktów kosmetycznych, założycielka i właścicielka Gabinetu Podologicznego w Ząbkach.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Stopami zajmuje się zawodowo, z zamiłowania i z pasji.

Szkoleniowiec chętnie dzielący się wiedzą na tematy dotyczące profesjonalnej pielęgnacji stóp. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kongresach, konferencjach, targach i szkoleniach.

AGATA KAMIŃSKA

Specjalista podolog

Kosmetolog, w trakcie studiów magisterskich na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją managera w ochronie zdrowia.

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Podologii w Katowicach.

W zawodzie Podologa z zamiłowaniem pracuje od 2020 roku, nieustannie pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności na studiach oraz licznych kursach i szkoleniach.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu podologii leczniczej.

VOUCHERY PODARUNKOWE

Inspiracja na idealny prezent

Chcesz wzbudzić uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby…? Szukasz inspiracji na idealny prezent? My go mamy – VOUCHER PODARUNKOWY.

ZAMÓW
x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.